Contacte

Dacă doriți să vă extindeți afacerile pe plan extern, contactați-ne – scrieți-ne, sunați-ne și stabiliți o întrevedere cu noi!

România

Sabina Crigan

Partener, România

București, România
romania@gatewaypartners.net
+40 755 019 118‬

International

Mārtiņš Tiknuss

Partener, Letonia

Gateway&Partners Sediu central
Riga, Latvia
hello@gatewaypartners.net
+371 266 778 11

Letonia

Krista Pētersone

Consultant Vânzări Export

Elizabetes street 51, Floor 7
LV-1010, Riga
latvia@gatewaypartners.net
+371 29 724 002

Norvegia

Evita Kuzmina

Consultant Proiect

Innovation Norway
Parteneri Asociați în Țările Baltice
norway@gatewaypartners.net
Noi vorbim Norvegiana!
​+371 67 336 051

Estonia

Nele Plutus

Consultant Vânzări Export

Tartu mnt 84a,
10112 Tallinn
estonia@gatewaypartners.net
+372 583 196 89

Lituania

Nikas Grumblys

Manager Senior în Vânzări

Ankštoji g. 5
LT-01109, Vilnius
lithuania@gatewaypartners.net
+370 629 484 91

Moldova

Cornel Coșer

Director executiv, Moldova

Chisinau, Moldova
moldova@gatewaypartners.net
+373 69 179 187
+373 69 380 020

Georgia

Gvantsa Meladze

Partener, Georgia

Tbilisi, Georgia
georgia@gatewaypartners.net
+995 32 147498

Bulgaria

Hristina Dimitrova

Partener, Bulgaria

Sofia, Bulgaria
bulgaria@gatewaypartners.net
+359 887702700